Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#806
Stary 19.04.2021, 22:36
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
ważna uwaga , nie tylko do tego tematu, w zasadzie do wiekszosci w ktorych poruszamy temat wlascicieli

no wiec to juz nie te czasy , gdy prezesem wisly byl jakis dziad kolega bc , kierownik urzedu skarbowego czy inny magik z roczników 1950-1970

aktualni właściciele to ludzie młodzi JK i JB młodsi od sporej części forumowiczów , a TJ może ciut powyżej średniej , ale z racji zawodu , aktywny internetowo

na 100% sa na forum , czytają te dyskusje , być może nawet samiw nich uczestniczą
Z tego co piszesz wynika sa za mlodzi zeby sie zadawac z takimi dinozaurami jak my, fora to juz niestety przezytek.

Oczywiscie TT czy FB tam sa obecni.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując