|
ważna uwaga , nie tylko do tego tematu, w zasadzie do wiekszosci w ktorych poruszamy temat wlascicieli
no wiec to juz nie te czasy , gdy prezesem wisly byl jakis dziad kolega bc , kierownik urzedu skarbowego czy inny magik z roczników 1950-1970
aktualni właściciele to ludzie młodzi JK i JB młodsi od sporej części forumowiczów , a TJ może ciut powyżej średniej , ale z racji zawodu , aktywny internetowo
na 100% sa na forum , czytają te dyskusje , być może nawet samiw nich uczestniczą
|