|
Jak my wymienimy pół drużyny na wynalazki pokroju Medveda a potem jeszcze trener będzie bredził że te wynalazki muszą grać bo chłopaki z CLJ są dużo słabsi to raz że ucieknie nam kolejne pokolenie które dobrze radzi sobie na tle rówieśników a dwa Wisła znowu straci tożsamość i zbudujemy wieżę Babel jak sąsiedzi zza miedzy
|