bódyń napisał(a):

A po co ma szykowac grunt? Sa wlascicielami jak beda chcieli to go zwolnia. Nie musza zadnego gruntu szykowac.
Informacje te sie z innymi zdrodlami zgadzaja.
|
po to, żeby udobruchać kibiców i zrobić z hyballi kozła ofiarnego. muszą robić PR, bo przecież trzeba wydębić pieniądze od kibiców na dalsze funkcjonowanie klubu... dlatego będziesz teraz co 2 dni czytał jaki to hyballa nie jest zły i co to tam w szatni się nie dzieje.