Wyświetl pojedynczy post
kgain
Junior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#782
Stary 19.04.2021, 16:24
bódyń napisał(a):Wyświetl post
A po co ma szykowac grunt? Sa wlascicielami jak beda chcieli to go zwolnia. Nie musza zadnego gruntu szykowac.
Informacje te sie z innymi zdrodlami zgadzaja.
po to, żeby udobruchać kibiców i zrobić z hyballi kozła ofiarnego. muszą robić PR, bo przecież trzeba wydębić pieniądze od kibiców na dalsze funkcjonowanie klubu... dlatego będziesz teraz co 2 dni czytał jaki to hyballa nie jest zły i co to tam w szatni się nie dzieje.
Odpowiedz cytując