krysztal napisał(a):

Przecież to sam Peter mówił jaką to maszynę zbuduje w zimie .Nie mówił że to będzie za 3 miesiące czy pół roku tylko już zaraz.
Przecież to nie jest tak że warta czy raków przyjechali się bronić i tylko kontrować .W kilku akcjach tak poklepali że nasi z tym gegepresingiem nie wiedzieli co się dzieje.To my nie warta graliśmy lagę na Forebsa albo Yeboaha
|
Tylko tu musi być też wola z drugiej strony,
jeżeli zawodnicy odpuszczają i przechodzą obok meczu to co Ci zrobi trener? Przecież to nie on biega po boisku.
Dlaczego w meczu z Wartą nie było ruchu z przodu? Ile piłek zmarnowali, bo nikt nie ruszył dupy do przodu, żeby zgubić krycie tylko grali na stojąco na alibi?
Ile było niedokładnych podań, głupich strat, dośrodkowań na wysokości kolan czy nieprzygotowanych strzałów?
Hyballa im kazał tak grać? Nie sądzę...
Powtórzę jeszcze raz, to był piłkarski sabotaż! Niektórym trener przestał pasować i widać tego skutki na boisku.