|
Stal musi wygrać w Białystoku,jeżeli tego nie zrobi to nawet sąsiadka może raczej przegrać do końca wszystko i się utrzyma.Terminarz Stali jest tak trudny ,że potem nie mają już gdzie zapunktować,no może jeden cud się zdarzyć ale 4 punkty są nierealne
|