pepe72 napisał(a):

Hubala wpuścił Buksę, który u 99% trenerów byłby w "klubie Kokosa".
Jak widać nie patrzy na "kopanie dołków" tylko na wyniki na treningu.
|
Ale odważny z niego facet. Wprowadza w 90 minucie przy 0:1 napastnika za obrońcę... szacun dozgonny
