|
Jeden z Trio, który ma decydujący głos w sprawie Hyballi został przez niego wysłany na trybuny przed meczem z Wartą. Nie dyskutuję czy to było słuszne czy nie (kilka postów wyżej ktoś zauważył słusznie, że na ławce mamy samych obrońców i defensywnych napastników, bo Hyballa odpalił już wszystkich innych), ale pytanie jak do tego podejdzie Kuba. Mam nadzieję, że na chłodno i profesjonalnie. I pytanie techniczne: do kiedy Hyballa ma kontrakt?
Do what you mean and mean what you do.
|