Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#755
Stary 18.04.2021, 18:38
Tego srodowiska nic nie zmieni, miedzy sedziami, dziennikarzami, pilkarzami i lesnymi dziadkami jest niepisany uklad i tyle - cos w stylu "Polska liga dla polskich trenerow" bo te miernoty nigdzie indziej nie znajda zatrudnienia.

Na poczatku odjebali sedziowie (kilka gwizdkow porazka np z Piastem) pozniej dosypali dziennikarze a obecnie koncza pilkarze i kibice nakrecajacy samych siebie.

Normalnie mam kolo dupy kto przy obecnych klopotach jest trenerem Wisly bo pilkarzy mamy jakich mamy i mistrzostwa czy pucharow jeszcze pare sezonow nie powachamy.

Jednak patrzac na to wszystko co sie dzieje wniosek jest jeden - Hyballa musi zostac najlepiej jak najdluzej i dymac PMS jak Michalka i sasiadke w Pucharach.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując