|
Tak jak mówiłem już dawno. Hyballa wprowadził zamieszanie w naszej buraczanej nie mającej nic wspólnego ze sportem lidze. Swoją bezkompromisowością i wymaganiami. Taki błąd w matrixie. Jest wiele sił którym zależy na wyeliminowaniu tego błędu, żeby było tak jak było.
Na początku delegację dostali sędziowie, jak to nie do końca wyszło to jest próba sabotażu od środka. Na tej powtórce bramki jedynym po którym widać że chce przerwać tą akcję jest Mawutor. Żukow jest w miare usprawiedliwiony bo za faul dostałby żółtko a może czerwień. Natomiast to co robi Szot i Sadlok który nawet nie próbuje zablokować strzału wślizgiem jest symulowaniem gry. Takim jak przy pierwszej bramce w Bielsku.
DOGRAĆ TĄ RUNDĘ I WYP>>> STARYCH DZIADÓW
|