Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 18.04.2021, 16:57
ciastek88 napisał(a):Wyświetl post
Zukov drugi mecz z rzedu nie kasuje akcji nawet faulem . Bardzo podobne zachowanie jak z Rakowem.
Szota biegnie i się przygląda a Sadlok robi to samo co od kilku lat .

Nie jest to dowód na to , że są zajechani przez trenera , bardziej na to , że są słabi lub/i mają wyj...
Zwracam uwagę, że mamy słabych piłkarzy, którzy nie potrafią albo nie chcą odebrać piłki mamy więcej niż Sadlok i Burliga. Zukov był tu chwalony przez Framata, który pisał coś o układzie.

Może i nie są zajechani. Albo nie tak, aby nie poradzić sobie z Podbeskidziem czy Wartą. Ale też Warta jest od nas w tabeli dużo wyżej. Być może dlatego, że ich trener dostosował obciążenia, taktykę, a nawet retorykę do materiału, którym dysponuje i umiejętności, które sam posiada.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując