Ogryzek napisał(a):

I wiedząc to Hyballa stawia na nich w każdym meczu i nie widzi przy tym ze kopia pod nim dołki, skoro Ty to nawet widzisz?
No niezłego "ślepca" mamy za trenera
|
A kogo ma za nich wystawić? Zejdą z kontraktów to się znajdzie następcę.
Szykuje się duża przebudowa drużyny.