Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.04.2021, 15:43
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ale kto tworzy ten układzik w szatni? Jaki jest jego cel?
Sadlok z Burligą, którzy dostali informację, że nie będzie dla nich nowej umowy. Tym samym będą musieli się przeprowadzić, a jak przyjdzie taki Brzęczek czy Sobolewski to przedłuży z nimi i po problemie.

Gdzie będą mieli lepiej niż w Wiśle i kto im tyle da?
Ostatnio edytowane przez Cycu : 18.04.2021 o godz. 15:53.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując