czaro napisał(a):

|
Ale kto tworzy ten układzik w szatni? Jaki jest jego cel?
|
Sadlok z Burligą, którzy dostali informację, że nie będzie dla nich nowej umowy. Tym samym będą musieli się przeprowadzić, a jak przyjdzie taki Brzęczek czy Sobolewski to przedłuży z nimi i po problemie.
Gdzie będą mieli lepiej niż w Wiśle i kto im tyle da?