Temat
:
[XXV kolejka] Wisła Kraków - Warta Poznań, 17-04-2021, 20:00
Wyświetl pojedynczy post
ciastek88
Senior Member
Od: 12.2018
Offline
#
133
18.04.2021, 15:38
FraMat
napisał(a):
To był sarkazm czy tak myślisz?
Sarkazm ale obawiam się , że tak myślą nasi piłkarze
ciastek88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciastek88
Znajdź inne posty napisane przez ciastek88