Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.04.2021, 15:34
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ale kto tworzy ten układzik w szatni? Jaki jest jego cel?
Tego nie wiem, nie jestem w szatni.

Wiem jednak, kto skorzysta na tym jeśli Wisła będzie nadal sportowo, a w konsekwencji i finansowo, wegetowała na dnie tabeli - bez zainteresowania sponsorów, bez możliwość pokazania się w Europie, bez możliwości stałych przychodów ze sprzedaży wychowanków.

Nie podejrzewam celowego działania, ale dla mnie ciągnięcie Wisły na dno w wymiarze sportowym jest działaniem na jej szkodę, kto wie czy nie większym od działań Marzenki i tych, którzy za nią stali.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując