FraMat napisał(a):

Nie no...
Pewnie gdyby Hyballa we wszystkich meczach kazał piłkarzom męczyć bułe przed własnym polem karnym, nastawić się na obronę Częstochowy i dzidę na Yeboaha, albo Forbesa, wyniki mogłyby być ogólnie trochę lepsze.
Ale chyba nie po to został sprowadzony?
Raczej po to, by oddzielić chłopców od mężczyzn. Przy czym chłopcami są dla mnie przykładowo Sadlok i Bury, a mężczyzną Starzyński.
Wszystko w rękach zarządu: albo zostawiamy syte koty i budujemy dalej Wartę, Stal, Podbeskidzie czy sąsiadkę, albo po utrzymaniu robimy, po wydarciu Wisły z rąk złodziei, rewolucję polegająca na wydarciu sportowej Wisły z rąk układzików w szatni.
Teraz to w szatni decyduje się przyszłość, jaką chcą mieć lub nie mieć członkowie Trio.
|
Nic dodać nic ująć. To teraz toczy się gra, gdzie będziemy za kilka lat !