|
Chyba jednak naprawdę spora część "kwasów" bierze się z tego, że wielu zawodników wie, że zagra co najwyżej do końca tego sezonu.
Teoretycznie się utrzymali (mocno teoretycznie), więc nie będą umierali za Wisłę.
A może nawet chcą się w jakiś sposób "zrewanżować" za brak kolejnej umowy.
Większość grała wczoraj na alibi.
Zaangażowanie mimo jeszcze nie do końca wysokich umiejętności pokazali:
- młodzi Polacy, Starzyński, Szot
Zaangażowanie mimo średnich umiejętności pokazali:
- Yeboah, Żukow, Mawutor, Forbes...
Słabe zaangażowanie i słabe umiejętności:
- Burliga, Sadlok, Kuveljic
Zagadką jest dla mnie Savić - jego słaba postawa jest dla mnie wynikiem tego, że nie za bardzo ma z kim pograć.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|