Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#746
Stary 18.04.2021, 13:32
Problemem jest brak konkurencji w zespole i dopóki nie będziemy mieli dwóch niemal równorzędnych jedenastek nie będzie progresu z żadnym trenerem.
Jak na razie to nasza pierwsza jedenastka jest kiepawa i jest problem ze zmianami w trakcie meczu bo zamienia stryjek kijek na krzywy kijek

Coś mi się widzi że Hyballa został zatrudniony na zbyt wczesnym etapie przebudowy klubu, teraz to byle wuefista wystarczy, patrząc po naszych transferach za ostatnie dwa okienka to słabo to wygląda i trudno oczekiwać w lecie dużych wzmocnień.
Ostatnio edytowane przez Dive Pirate : 18.04.2021 o godz. 13:36.
Odpowiedz cytując