Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#744
Stary 18.04.2021, 13:19
Zwolnienie Hybalii byłoby dla mnie sygnałem powolnego staczania się klubu i olbrzymiej porażki zarówno Trio, jak i wszystkich, którzy marzą o powolnej, ale regularnej odbudowie Wisły.

No chyba, że w jego miejsce przyszedłby jeszcze większy zamordysta, za którym zarząd stałby niewzruszenie goniąc z hukiem wszystkich pozorantów.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując