|
Zwolnienie Hybalii byłoby dla mnie sygnałem powolnego staczania się klubu i olbrzymiej porażki zarówno Trio, jak i wszystkich, którzy marzą o powolnej, ale regularnej odbudowie Wisły.
No chyba, że w jego miejsce przyszedłby jeszcze większy zamordysta, za którym zarząd stałby niewzruszenie goniąc z hukiem wszystkich pozorantów.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|