czaro napisał(a):

|
Nie podobają mi się te głosy agresywne: będziemy motywować, nie obchodzi mnie, że nie mają siły. Jest jakiś problem z przygotowaniem fizycznym (obok innych) i odpowiada za to trener. A motywować to możecie co najwyżej siebie do lekcji.
|
A skąd wiesz, że nie mają sił? Może specjalnie przechodzą obok meczu?
Motywacja jeszcze nikomu nie zaszkodziła.
