Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.04.2021, 12:06
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Z tym gownem co jest w szatni poprawa będzie chwilowa. Jak w burdelu nie idzie to się wymienia .....i a nie burdelmamę
Ale nie pisz tak o nikim, a już na pewno nie o zawodnikach klubu, któremu kibicujesz.

Mamy przebudowywać drużynę, pytanie kto zastąpi obecnych zawodników. Nie mamy wielkich możliwości finansowych, a skromne drużyny do ewentualnych skromnych sukcesów dochodzą pracą i zgraniem.

Nie podobają mi się te głosy agresywne: będziemy motywować, nie obchodzi mnie, że nie mają siły. Jest jakiś problem z przygotowaniem fizycznym (obok innych) i odpowiada za to trener. A motywować to możecie co najwyżej siebie do lekcji.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując