Oj tam wiekszosc widze dramatyzuje

Gralismy z Warta, ktora gra typowy ekstraklasowy futbol na wyjazdach czyli dobre zorganizowanie gry z tylu i dzida do przodu, szybka kontra. I tyle. Z tym pilkarskim szrotem, ktory posiadamy to byly dwa wyscia na ten mecz a) to co zrobilismy czyli bicie glowa w mur b) zrobienie tego samego co Warta

Jakbysmy mieli lepszych pilkarzy to mozna by jeszcze dodac c) spokojne prowadzenie gry i rozklepanie przeciwnika atakiem pozycyjnym, no ale z Kuveljiciami, Zhukovami, Saviciami, Sadlkami, Burligami, Forbesami, Mawutorami itd to raczej bedzie ciezko o taka gre
