|
A skad pomysl, ze graja przeciwko trenerowi. Mawutor tez gra a dostal od niego szanse?
Jeszcze pare tygodni temu cos ten Mawutor gral i to w miare ok. A nagle przestal. Jak wszyscy.
Spadek formy u wszystkich.
Przebiegli 10 km mniej niz w meczu z Pogonia. Cos mi sie wydaje, ze warsztat pracy u Hyballi pozwala dawac efekty tylko przez jakis czas.
Nie jest przypadkiem, ze najdluzej pracowal 1.5 roku. No i nie prowadzil druzyn seniorskich za duzo.
|