Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 18.04.2021, 07:09
Nie wiem czy grają na zwolnienie trenera ale na bank grają na wyjebce i to pełnej. To widać gołym okiem. Zero zaangażowania, ambicji, walki. Zagrać do najbliższego na alibi i problemem głowy. Kiedyś winę zrzuciło by się na brak wypłat. Teraz na ciężkie treningi.
Odpowiedz cytując