|
Nie wiem czy grają na zwolnienie trenera ale na bank grają na wyjebce i to pełnej. To widać gołym okiem. Zero zaangażowania, ambicji, walki. Zagrać do najbliższego na alibi i problemem głowy. Kiedyś winę zrzuciło by się na brak wypłat. Teraz na ciężkie treningi.
|