Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 18.04.2021, 00:17
FraMat napisał(a):Wyświetl post
- Mawutor wbrew pozorom zagrał ambitnie i dobrze. Strata w pierwszej akcji wynikła właśnie z tego, że dopiero co wszedł.
Ja też jestem fanem Mawutora. Wbrew pozorom jest czarny i to jeszcze z Kazachstanu, a to wpływa na diversity składu. Żukov ma azjatyckie rysy a Kone to muzłumanin, powinniśmy coś z tego mieć skoro nie punkty w lidze.
W skali od 1 do 10, gdzie 1 to ja na Orliku a 10 Daniel Brud w najlepszym sezonie w Ekstraklasie daję mu 8. Tylko wychodzi mi że w tej samej skali Mączyński ma 14 a Trałka 22 więc trzeba to jeszcze przeliczyć ale Mawutor top, będzie mi go brakowało po sezonie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując