Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#732
Stary 17.04.2021, 23:49
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
po raz kolejny was pytam : czemu wszyscy ppisza o Hybalii jako o trenerze ktory powiniien zostac albo nie pamietajcie ze jest tez 3 werscja - ze trener Hybala moze po prostu sam poprosic o rozwiazanie kontraktu - widzac jakiiego badziewia sie podjal ? oczywiscie to wersja pesymistyczna , ale dlaczego nikt nie bierze tego pod uwage ?

Ja biore
Odpowiedz cytując