Temat
:
Peter Hyballa trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline
#
732
17.04.2021, 23:49
gizmowisla
napisał(a):
po raz kolejny was pytam : czemu wszyscy ppisza o Hybalii jako o trenerze ktory powiniien zostac albo nie
pamietajcie ze jest tez 3 werscja - ze trener Hybala moze po prostu sam poprosic o rozwiazanie kontraktu - widzac jakiiego badziewia sie podjal
? oczywiscie to wersja pesymistyczna , ale dlaczego nikt nie bierze tego pod uwage
?
Ja biore
Fugiel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fugiel
Znajdź inne posty napisane przez Fugiel