Temat
:
Peter Hyballa trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
Od: 08.2006
Offline
#
10
17.04.2021, 23:46
po raz kolejny was pytam : czemu wszyscy ppisza o Hybalii jako o trenerze ktory powiniien zostac albo nie
pamietajcie ze jest tez 3 werscja - ze trener Hybala moze po prostu sam poprosic o rozwiazanie kontraktu - widzac jakiiego badziewia sie podjal
? oczywiscie to wersja pesymistyczna , ale dlaczego nikt nie bierze tego pod uwage
? ....dzis klubik - ktorego ie chce nazwac amatorskim - ale nie oszukujmy sie ( bardzo przecietnym ) rozjebal Nas jak gnoj po polu ., poprzedni robili to wszyscy inni ......jak to bylo
craxa .....o derby blisko
oby , oby wstyd , hanba , zazenowanie ......czyli Wislacki standard .... tak sie nadajemy na ekstraklase jak Stal Mielec na Puchary - ....a teraz hhhuuurraaaaaaaa optymisci i hejterzy - dalej zaklinajciee beznadziejnoscs - NIE DA SIE WYGRAC FUKSEM - NIE MAJAC NIC DO POWIEDZENIA W OFENSYWIE PRZEZ 90 MINUT
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 17.04.2021 o godz. 23:53.
gizmowisla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gizmowisla
Znajdź inne posty napisane przez gizmowisla