Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 17.04.2021, 23:32
moze wszyscy sie wyleczyli ze snow o przecietnosci - nie - nie jestesmy przecietni - jestesmy beznadziejni - z tym handikapem ze ....w tym roku tylko jeden frajer spada , o krok jestesmy obok tego frajera , za rok spada 3 frajerow ......hhhhmmmmmmmm
Ostatnio edytowane przez gizmowisla : 17.04.2021 o godz. 23:39.
Odpowiedz cytując