Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 17.04.2021, 21:58
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
... tylko jest taki problem, że to samo można było napisac o Stolarczyku czy Skowronku. Każdy z nich był inny, z innym doświadczeniem, pomysłami, grali z innym składem, w innej sytuacji kadrowej, finansowej, "klubowej".

Wniosek? To coś z pilkarzami musi być nie tak, skoro każdy trener okazuje się tak samo chujowy po kilkunastu jego meczach.


Ktos z pilkarzy ostro mąci wode,i obstawiam ze to Sadlok.A ze jest w klubie dlugo,wiekszosc pilkarzy jest krocej ,nie maja jakichs zaporowych charakterow to daja mu sie podpuszczac.Bo treningi pewnie za ciezkie,albo biegac trzeba za duzo .

nie jest mozliwe zeby w kazdym meczu PO POGONI grac tak slabo,zeby rywal nas tak tłamsił ,zeby przyjmowac pilke jak dzis Mawutor albo strzelac jak Kuvejlic.To nawet statystycznie w ktoryms z tych meczy bylby przeblysk nawet tego pressingu -jaki byl w pierwszych 3 meczach.
Naprawde choc sam bylem daleko od stwierdzenia ze graja przeciwko trenerowi ,to teraz po dzisiejszym meczu juz nie mam watpliwosci ze jest cos na rzeczy.Tylko ludzie na Boga,wasze fochy moga miec opłakane skutki,chwycciie sie za jaja i zacznijcie zachowywac jak mężczyzni .
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 17.04.2021 o godz. 22:04.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując