pepe72 napisał(a):

Mówię o jednym i drugim.
Statystycznie - liczyłem od 2010 - do 15 miejsca potrzeba było 31 punktów.
I nie ma co zakładać, że 28 wystarczy bo za chwilę jedni będą mieć nóż na gardle, a drudzy wy...ne na wynik.
|
Dobra nie miałem co robić i policzyłem te sezony od 2010.
Średnio 15 miejsce to było 29,1 punktów a nie 31
Natomiast minimalna ilość punktów pozwalająca zająć to 15 miejsce bez sprawdzania bilansu meczów bezpośrednich to 26,4. Dla mnie mamy utrzymanie od wygranej ze stalą