Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2039
Stary 17.04.2021, 10:08
A no widzisz i mi to przeszkadza najbardziej.Jakby Skowronek powiedział teraz na konferencji że gramy o utrzymanie to posypały by się na niego gromy(wiadoma-dyletant parodysta wuefista pantofelek itd)Jak powiedział coś takiego Hyballa a to nie-on pewnie chciał ściągnąć presję z zawodników(tak jakby walka o utrzymanie presji nie wywierała) a w ogóle to skład ma ujowy.Nie to co poprzednicy.Oni mieli do dyspozycji mega zawodników tylko nie wykorzystywali ich potencjału.
Odpowiedz cytując