krysztal napisał(a):

|
To może jakiś zakładzik dla rozkręcenia wątku?
|
Jak Hyballa przejmował zespół to założyłem się z kolegą o pewną sumę pieniędzy, że sezon skończymy w pierwszej ósemce. Teraz widzę, że zamiast skupić się ilu punktów nam do niej brakuje to patrzymy na to ile nam brakuje do utrzymania...

Takie mamy ambicje i oczekiwania? Wymagajmy trochę więcej od tych piłkarzy.