FraMat- a wiesz, że przypomniało mi się, że w umowie między Wisłą, a Borussią jak Kuba do nich odchodził był zapis, że Borussia miała przyjechać do Krakowa zagrać mecz towarzyski, ale nigdy do tego nie doszło.
Cytat:
Fragment na historiawisly.pl:
22 lutego 2007 roku Jakub Błaszczykowski został oficjalnie piłkarzem Borussii Dortmund do 2011 roku. Według mediów Wisła otrzymała za piłkarza około 2,8 miliona euro oraz miała obiecany mecz towarzyski z Borussią, w barwach której kibice mogliby zobaczyć byłego ulubieńca.
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...82aszczykowski
i na wislaportal.pl:
Jednocześnie prezes Wisły Kraków Mariusz Heler poinformował, że Wisła Kraków nawiązała współpracę z niemieckim klubem nie tylko na drodze sportowej, ale również szkoleniowej oraz marketingowej.
Oprócz tego "Biała Gwiazda" rozegra mecz towarzyski z Borussią, w barwach której kibice będą mogli zobaczyć Jakuba Błaszczykowskiego i Euzebiusza Smolarka. Termin spotkania zostanie ustalony w najbliższym czasie.
https://www.wislaportal.pl/10191,Bla..._Borussii.html
|
Można uda się odszukać tę umowę gdzieś w archiwum i porozumieć z Borussią?
