|
Największe sukcesy odnosiliśmy 15-20 lat temu. Obecne pokolenie ludzi wchodzących na rynek pracy i budujących swoje kariery to ludzie wychowani na sukcesach Wisły właśnie. Dlatego uważam, że naszą historię możemy spokojnie "spieniężać".
Oczywiście, nowego pokolenia nie zachęcimy do kibicowania Wiśle sukcesami, ale tutaj jest już pole do popisu dla trochę starszych kibiców, żeby swoje dzieciaki zabierały na mecze i zachęcali do kibicowania Wiśle.
|