Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#695
Stary 15.04.2021, 05:55
Gdybym miał obstawiać to Hyballa najpóźniej w grudniu będzie zwolniony. Swoje przypuszczenia opieram tylko na tym, że interesuje się tą ligą od lat, oglądam co się dzieje w różnych klubach i widzę co się zaczyna dziać.

Bardzo chciałbym się pomylić i później to odszczekiwać, chciałbym aby Hyballa popracował tu 2-3 sezony z sukcesami, ale obawiam się najgorszego. Wydaje mi się, że przed nami kluczowa końcówka sezonu.

Obym się mylił.
Odpowiedz cytując