Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#674
Stary 13.04.2021, 11:26
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Wow... nieźle, wyniki takie same... tak sie rodzi propaganda. Ciekawe jakie wyniki punktowe miałby Hyballa, gdyby z Legią na 2-0 i 3-0 wychodził nie Forbes tylko Turgeman. Gdyby z parchami Turgeman nie dostał wybitnie kretyńskiej czerwonej kartki za walenie łokciem w twarz 40m od bramki przy gowno piłce wywalonej w powietrze i nikim innym w poblizu. Gdyby to Turgeman przejał podanie Piątkowskiego z Rakowem i wyszedł sam na sam w 45 minucie, a nie Medved. I ogólnie gdyby to Turgeman albo nawet niech bedzie, ze 40 letni Brożek zagrał w tych wszystkich meczach. Skowronek przy Hyballi to miał kosmitów, a nie piłkarzy na najważniejszej dla nas pozycji czyli napastniku. Z odejściem Brożka i Turgemana przestaliśmy miec w kadrze chocby cień jakiegokolwiek napastnika. CAŁY OBECNY SEZON Wisła gra bez napastnika.
Gdyby,gdyby,gdyby .Gdyby babcia miała wąsy to by dziadkiem była.Turgemana by nie było w tych sytuacjach bo by się posypał już po dwóch trzech meczach. Takie gdybanie.Gdyby Skowronek miał Turgemana do dyspozycji od pierwszego swojego meczu to BYĆ MOŻE wygrał by ze śląskiem górnikiem czy lechią.Gdyby miał Forbesa od pierwszej kolejki 20/21 a nie od siódmej być może w ogóle nie byłby zwolniony.Jak na razie jedynym ternerem z tych ostatnich który umiał sobie zbudować napastnika był Stolarczyk.Odbudował Ondraska ,zrobił napastnika z Kolara,odbudował Brożka.
I to nie jest żadna propaganda.W tej chwili jeśli nawet weżmiemy pod uwagę całościowy dorobek punktowy Skowronka a nie analogiczny okres pracy to wypada praktycznie identycznie jak Hyballa
Odpowiedz cytując