Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 13.04.2021, 08:05
Ja powiem tak: Sadlok jako LO jest słaby, brak dobrej wrzutki, dynamika już nie ta, szybkości brak. Jeśli przedłuzyć z Sadlokiem to tylko jako ŚO. Chcę zauważyć, że w tym sezonie najpewniejszy blok środkowych obrońców to para Frydrych - Sadlok. Jeżeli mamy zostawić Kone czy Adiego kosztem Maćka to wolę Sadloka na ŚO. Osobiście 4 środkowych obrońców widziałbym taką: prawonożni: Frydrych, Radakovic, lewonożni: Uryga, Sadlok. Hoyo koniecznie wypożyczyć na rok to II czy I ligi i niech okrzepnie, a po roku wskoczy za jednego z w/w. Wtedy koniecznie nowy lewy obrońca + Wachowiak. Na prawej Szot, Szota, Gruszkowski.
Wtedy np obrona Szot, Frydrych, Uryga, Wachowiak , a w rezerwie Szota, Radakovic, Sadlok, Nowy. Plus Gruszkowski jeszcze.
Odpowiedz cytując