guardian_angel napisał(a):

|
Przez grę wahadłowymi niedługo wyleci nawet Sousa, a Hyballa miałby grać tym systemem w Wiśle, nie mając piłkarzy choćby w procencie nadających się na te pozycje? Samobójcą chyba nie jest.
|
A Sousa jest samobójca?
Jeśli mu w lecie ściągną zawodników do tego systemu to idę o zakład że będzie chciał go wdrożyć.
Zresztą połowa esy już kombinuje z tym systemem, choć w większości z kiepskim skutkiem. Wszyscy natomiast patrzą z zazdrością na Raków jak dobrze się porusza w tym systemie.