Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 12.04.2021, 21:59
enzo napisał(a):Wyświetl post
Eleganckie zestawienie, Karherop. Ja uważam, że nam po prostu brakuje jakości piłkarskiej. Tylko tyle i aż tyle.

Sadlok dobrze wyglądał nie tak dawno zwłaszcza na środku obrony. Tylko żeby mógł tam grać, to ktoś musi w międzyczasie wygryźć go na boku obrony. Tymczasem realnie lepszego zawodnika na tej pozycji nie mamy.

Szczerze mówiąc nie interesuje mnie, czy na prawej obronie będzie grał 32-letni Maciek, czy 19-letni wychowanek. Niech gra po prostu lepszy (o ile taki się pojawi).
Dlatego ani nie Sadlok jest problemem, ani długi staż zawodników w druzynie, tylko właśnie jakość. Jeśli Hyballa podąża za trendami, nietrudno sobie wyobrazić że na jesień zaczynamy rundę z trójką z tyłu (Frydrych, Uryga, Sadlok + zmiennicy). Choć i ja nie trawie tego systemu to widać wyraźnie że w takim kierunku idzie aktualnie piłka.

Transfer nowego LO można można obstawiać w ciemno. Bez względu na to czy Sadlok zostanie czy nie.
Odpowiedz cytując