enzo napisał(a):

Eleganckie zestawienie, Karherop. Ja uważam, że nam po prostu brakuje jakości piłkarskiej. Tylko tyle i aż tyle.
Sadlok dobrze wyglądał nie tak dawno zwłaszcza na środku obrony. Tylko żeby mógł tam grać, to ktoś musi w międzyczasie wygryźć go na boku obrony. Tymczasem realnie lepszego zawodnika na tej pozycji nie mamy.
Szczerze mówiąc nie interesuje mnie, czy na prawej obronie będzie grał 32-letni Maciek, czy 19-letni wychowanek. Niech gra po prostu lepszy (o ile taki się pojawi).
|
Dlatego ani nie Sadlok jest problemem, ani długi staż zawodników w druzynie, tylko właśnie jakość. Jeśli Hyballa podąża za trendami, nietrudno sobie wyobrazić że na jesień zaczynamy rundę z trójką z tyłu (Frydrych, Uryga, Sadlok + zmiennicy). Choć i ja nie trawie tego systemu to widać wyraźnie że w takim kierunku idzie aktualnie piłka.
Transfer nowego LO można można obstawiać w ciemno. Bez względu na to czy Sadlok zostanie czy nie.