|
Statystycznie to my już utrzymanie mamy.Drużyny za nami punktują poniżej oczka na mecz .Z mielcem podbeskidziem i jak na razie beitarem mamy lepszy bilans bezpośredni.W pozostałych 7 meczach jak będą punktować według swojej średniej uciułają ok 6-7 punktów.
|