Wyświetl pojedynczy post
ABG Bochnia
Member
 
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2031
Stary 12.04.2021, 16:19
Nam się z reguły gra najgorzej z drużynami które grają o nic. Także patrząc na obecna dyspozycje to z 2 pkt będzie można być zadowolonym.
Odpowiedz cytując