Temat
:
Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ...
Wyświetl pojedynczy post
ABG Bochnia
Member
Od: 07.2014
Offline
#
2031
12.04.2021, 16:19
Nam się z reguły gra najgorzej z drużynami które grają o nic. Także patrząc na obecna dyspozycje to z 2 pkt będzie można być zadowolonym.
ABG Bochnia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ABG Bochnia
Znajdź inne posty napisane przez ABG Bochnia