Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 12.04.2021, 12:03
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Nie powiedziałem tego, żeby robić z Sadloka autorytet.
Chciałem tylko podkreślić, że dla niego, jak i pewnie dużej części drużyny tak ciężkie treningi to nie była codzienność i tak naprawdę nie było wiadomo, jak zareagują ich organizmy w dłuższej perspektywie czasu. Ja też przecierałem oczy ze zdumienia podczas pierwszych 30 minut meczu z Piastem (bo kto nie przecierał).
Tutaj właśnie jest rola Hyballi, który jak widzi, że ma przeciętnych wydolnościowo zawodników, to żeby im jeszcze bardziej nie dokładał, bo to wywoła odwrotny skutek do zamierzonego. Jak ktoś był nierobem przez 10 lat kariery, to w wieku 30+ lat nie zmusisz go do ciężkiej pracy na każdym treningu. Tutaj musi nastąpić wymiana graczy na takich głodnych sukcesu, dla których ostry trening to droga do celu, jakim jest gra na zachodzie.
Jasne, że po części Hyballa ze swoją ambicją chciałby żeby jak najszybciej wszyscy wskoczyli na wyższy poziom wybiegania, a niektórzy po prostu już nie wskoczą albo wskoczyć nie chcą, bo wiedzą, że wiąże się to z ostrym treningiem, a to już nie dla nich. Jednak świadomie sprowadzono Hyballe, świadomie budując już kadrę na nowy sezon kontraktują młodych Polaków (Młyński, Wachowiak, Sobol), bo wiedzą, że przy takim podejściu każdy z nich może szybko wskoczyć na wyższy poziom i realnie mysleć o wyjeździe z ekstraklapy, a co za tym idzie realna szansa zarobku.
Odpowiedz cytując