Szneka napisał(a):

|
np w meczu z Pogonią tego nie było widać. Więc świeżość była i się zmyła?
|
Z Pogonią graliśmy prawie 2 miesiące temu... ja mówie o ostatnich spotkaniach, z Podbeskidziem i Rakowem. Mecz ze Stalą to był ostatni przypadek, gdzie rzeczywiście dokręciliśmy śrubę pod koniec spotkania i wygraliśmy, niemniej jednak rywalowi ewidentnie pod koniec meczu odcięło prąd.