|
To jest bardzo prawdopodobne.
My teraz mamy Wartę i Zagłębie. Obie walczą o nic.
Craxa ma Legię i Płock.
Stal Raków, Zagłębie i Jagę.
Podbeskidzie ma Pogoń i Śląsk.
Istnieje duża szansa, że do 27 kolejki status quo się utrzyma. A jeszcze nie wiadomo co z Płockiem, bo mają wywalić Sobola.
|