|
Śmiem twierdzić, że po meczu derbowym okaże się czy ugrzęźniemy w strefie miejsc 12-16, czy mamy realną szansę na 8-11.
Niemniej szanse, że zajmiemy gorsze miejsce niż rok temu (13) są dość małe, natomiast spadek by nam groził jeśli przegramy wszystko do końca...
Utrzymanie zapewne matematycznie zapewnimy sobie po derbach.
|