Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 10.04.2021, 09:45
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Kogo z obecnego stanu kadry według was Hyballa powinien zostawić na kolejny sezon, żeby zacząć budować coś co wygląda i gra jak zespół na poziomie połowy tabeli w Ekstraklasie?:

Lis, Broda - TAK
Buchalik - NIE

Wachowiak, Mehremić, Hoyo-Kowalski, Szota, Gruszkowski, Frydrych, Szot, Głogowski- TAK plus Uryga
Sadlok, Kone, Burliga - NIE do tego koniec wypożyczenia Radakovicia

Żukow, Błaszczykowski, Kuveljić, Mawutor, Yeboah, Starzyński, Savić, Plewka - TAK plus Młyński
Basha, Boguski, Chuca, Silva, Pawłowski(po wypożyczeniu ze Stali) - NIE

Brown Forbes - TAK plus Sobol
Buksa, Beqiraj(WON!), Zdybowicz(po wypożyczeniu) - NIE odejście Medveda to bardziej na +
Mawutor, Mehremic, Szota? Chcesz kolejny sezon walczyć o awans do 1 ligi?
Odpowiedz cytując