Cytat:
Prawda jest taka - i każdy to widzi - że mamy zajebiście słabych piłkarzy.
Szczególnie boki obrony oraz atak. Jeśli grasz na 4 obrońców, to boczni muszą umieć przyjąć piłkę, szybko ją opanować i zagrać dalej. Ani Sadlok, ani Burliga, ani Szot tego nie potrafią i dlatego to tak żałośnie wygląda. Jak piłka ma być wyprowadzona jeśli wiadomo z góry, że boki obrony jej nie wyprowadzą?
|
Nic nie mamy slabego, potrafili zagrac kilka fajnych meczów za początku Hyballi? potrafili. Ale to trzeba chcieć, trzeba zapierdalać i trzeba mieć psychę, mentalnosc zwycięzcy, trzeba mieć ....icę w oczach, a nie być jak dziecko przestraszone. A oni wlasnie są przestraszonymi dziećmi, które się boją grać bo jeszcze im coś nie wyjdzie albo wyjdzie. Cioty i tyle, ale jakby chcieli to by 2/3 tej ligi pojechali bez problemu.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.