|
Wierzę w duuuużo lepszą grę niż tydzień temu i zmazanie plamy jaką dali piłkarze. Jeśli ufać przeciekom twitterowych informatorów to Raków może być kadrowo mocno osłabiony. Nie mam pojęcia ile osób nie zagra i kto konkretnie. Jednak mimo wszystko nie szukałbym w tym plusów i z góry nie zakładam łatwiejszej przeprawy. Raków będzie biegał i walczył. Musimy odpowiedzieć tym samym, zdecydowanie wierzę i szukam plusów w tym, że zwyczajnie dziś chłopaki zagrają na maksymalnym zaangażowaniu. U nas jakby nie patrzeć też wypadło 2 zawodników z podstawowej 11 (Plewka, Forbes) więc też mamy osłabienia kadrowe. Cieszy, że wreszcie z ławki w tej 60 minucie może wejść Kuba czyli jakościowa zmiana w ofensywie.
|