Cytat:
|
Myślę, że po Żukowa ktoś się zgłosi.
|
Cytat:
|
W lecie pożegnamy się najpewniej z Plewką, Lisem i Yeboahem
|
Może tak być, dlatego napisałem ostatnie zdanie, że jest realna opcja transferów out i wtedy trzeba oczywiście sprowadzić kogoś w ich miejsce 1 do 1. Osobiście uważam, że Plewki i Żukowa równocześnie nie puścimy. Jednego z nich, Yeboaha, Lisa i Forbesa jeśli tylko pojawią się oferty to sprzedamy. Kolega w innym temacie wspominał o zainteresowaniu Mikołajem Biegańskim ze Skry Częstochowa - oznaczałoby to, że pojawiła się jakaś oferta za Lisa i jest rozważana.
Cytat:
|
Napastnik lepszy od Forbesa potrzebny
|
Zdecydowanie tak. Zakładam, że możemy Forbesa sprzedać, już w poprzednim oknie był taki temat (bodajże do Arabii) jednak zostalibyśmy bez napastnika. Teraz pewnie temat wróci. Wtedy można spróbować ściągnąć kogoś lepszego (może Taiwo, którego Hyballa w dunajskiej prowadził)