Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22879
Stary 07.04.2021, 10:37
W lecie pożegnamy się najpewniej z Plewką, Lisem i Yeboahem, innego wyjścia nie widzę jak zaczyna brakować pieniędzy i trio już teraz musiało pożyczyć z własnej kieszeni 3 miliony zł.

Także byłbym ostrożny w ujmowaniu ich w kadrze na przyszły sezon.
Gegenpressing!
Odpowiedz cytując