Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
Od: 09.2019
Offline
#
22879
07.04.2021, 10:37
W lecie pożegnamy się najpewniej z Plewką, Lisem i Yeboahem, innego wyjścia nie widzę jak zaczyna brakować pieniędzy i trio już teraz musiało pożyczyć z własnej kieszeni 3 miliony zł.
Także byłbym ostrożny w ujmowaniu ich w kadrze na przyszły sezon.
Gegenpressing!
Cycu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cycu
Znajdź inne posty napisane przez Cycu